Gener

IV Cronoesclada Nocturna trailrunning

1 gener, 2019 | 18:00

Tavèrnoles


VIII 2h Ressistència Enduro

2o gener, 2019 | 11:00

Calldetenes


La Feréstectrailrunning

27 gener, 2019 | 10:00

Prats del Lluçanès

Febrer

Trofeu Pere Casacuberta

3 febrer, 2019 | 9:00

Vic


Copa Osona

24 febrer, 2019 | 9:00

Taradell


Ral·li Esprint Sant Júliamotor

23 i 24  febrer, 2019 | 10:00

Sant Julià de Vilatorta

Març

Copa OsonaBTT

10 març, 2019 | 9:00

Calldetenes


Duatló Ciutat de Vic

10 març, 2019 | 9:00

Vic


Open Barcelona BTT Kids Cup

17 març, 2019 | 09:00

Sant Bartomeu del Grau


II Guilla SolidàriaBTT

31 març, 2019 | 09:00

Santa Eugènia de Berga


Abril

Copa Osona

7 abril, 2019 | 09:00

Folgueroles


Lluçanès Feréstec

7 abril, 2019 | 08:30

Prats de Lluçanès


Cursa del Roc Grostrailrunning

7 abril, 2019 | 08:30

Hostalets de Balenyà


Raid Hípic Mercat del Ram de Vic

13 i 14 abril, 2019 | 08:00

Vic


Cronoescalada UP XICtrailrunning

13 abril, 2019 | 17:00

Masies de Voltregà


Finisher Non Stoptrailrunning

13 abril, 2019 | 09:00

Centelles


Camins dels Matxostrailrunning

14 abril, 2019 | 06:30

Torelló


BTT Pa i TragoBTT

14 abril, 2019 | 09:00

Calldetenes


Trail Rupittrailrunning

21 abril, 2019 | 08:30

Rupit


BTT Cases Noves

28 abril, 2019 | 08:30

Masies de Roda


Trail 3 comarquestrailrunning

28 abril, 2018 | 08:30

Alpens


Vertical Cabreratrailrunning

28 abril, 2019 | 10:00

Cantonigròs

Maig

Cabrerès BTT

4 i 5 maig, 2019 | 9:00

L’Esquirol


Copa Catalana de Trial

5 maig, 2019 | 9:00

L’Esquirol


Copa Catalunya Vic-Osoning Kids BTTBTT

5 maig, 2019 | 10:00

Vic


Cursa dels Gitanostrailrunning

5 maig, 2019 | 10:00

Taradell


Via Castrumtrailrunning

5 maig, 2019 | 09:00

Santa Eulàlia de Puig-oriol


Cursa Urbana Centelles amb el Sàhararunning

11 maig, 2019 | 17:30

Centelles


Raid Hípic Internacional Olost-LluçanèsHípica

18 maig, 2019 | 06:00

Olost


Caminada del Vidranèstrailrunning

19 maig, 2019 | 09:00

Vidrà


La Voladora d’Osonatrailrunning

19 maig, 2019 | 09:00

Torelló


Cursa de la Cervesatrailrunning

25 maig, 2019 | 10:00

Sant Miquel de Balenyà


Marxa Jufré Riuprimer

26 maig, 2019 | 8:00

Santa Eulàlia de Riuprimer


Cursa Saltamargestrailrunning

26 maig, 2019 | 9:00

Sant Pere de Casserres


Cursa de Font en Fonttrailrunning

26 maig, 2019 | 9:30

Gurb


Juny


Pedalada de CentellesBTT

4 juny, 2018 | 08:30

Centelles


Cursa de Muntanya de Perafitatrailrunning

9 juny, 2018 | 09:00

Perafita


Cronoescalada a la Creu de Gurbtrailrunning

15 juny, 2018 | 20:00

Sant Andreu de Gurb


Raid Hípic Guilleries

16 juny, 2018 | 09:00

Sant Hilari Sacalm


Ruta Bandolera BTT ViladrauBTT

17 juny, 2018 | 09:00 

Viladrau


BTT MuntanyolaBTT

17 juny, 2018 | 09:00

Muntanyola


Trail l’Ermitatrailrunning

17 juny, 2018 | 09:00 

Santa Cecília de Voltregà


Internacional Ciutat de Vic de Trial

30 juny, 2018 | 9:00

Vic


Ral·li Osonamotor

29 i 30 juny, 2018

Osona

Juliol

Cursa Nocturna 7 portals running

2 juliol, 2019 | 22:00

Vic


Trail Fonts del Montseny

6 juliol, 2019 | 08:00

Viladrau


Triatló d’Osona 

14 juliol, 2019 | 11:00

Vilanova de Sau


La Somnàmbulatrailrunning

19 juliol, 2018 | 21:30

Roda de Ter


Agost

Urbecros Vila de Tonarunning

3 agost, 2019 | 09:00

Tona


Raid Hípic del CollsacabraHípica

4 agost, 2019 | 09:00

L’Esquirol


Els 296 de Manlleurunning

7 agost, 2019 | 20:00

Manlleu


Cursa de Festa Majorrunning

14 agost, 2019 | 10:00

Manlleu


10ª BTT Picapedrer Solidària

24 agost, 2019 | 09:00

St. Bartomeu del Grau


Torneig Bàsquet Sant Juliàbàsquet

30 agost a 1 setembre, 2019 | 09:00

Osona


Cingles de Sau

30 agost, 2019 | 19:00

Vilanova de Sau

Setembre

Trail 3 Batlles

7 setembre, 2019 | 09:00

Sant Vicenç de Torelló


Travesia del Pantà de Sautravessia

8 setembre, 2019 | 11:00

Vilanova de Sau


Gas i Rocs Riuprimermotor

11 setembre, 2019 | 16:00

Santa Eulàlia de Riuprimer


28ª Pedala – Pedala 

22 setembre, 2019 | 08:00

Santa Eulàlia de Riuprimer


Cursa Castell de Montesquiu

22 setembre, 2019 | 09:00

Montesquiu


Trailsacabra

29 setembre, 2019 | 07:30

Tavertet


Mitja dels Íbers

29 setembre, 2019 | 09:00

Tona


Cursa d’Orientació Popular

29 setembre, 2019 | 10:00

Vidrà


Octubre

8ª BTT Rupit i Pruit

5 octubre, 2019 | o9:00

Rupit


28ª Bicicims

6 octubre, 2019 | 08:00

Manlleu


1ª Gitana BTT 

11 octubre, 2019 | o8:30

Taradell


4t Raid Hípic Vic – Osona

11 i 12 octubre, 2019 | 08:00

Vic


6è Trail del Bisaura

12 octubre, 2019 | 06:00

Sant Quirze de Besora


4a Cabrerès Mountain Marathon

20 octubre, 2019 | 08:00

L’Esquirol


Montseny 360

20 octubre, 2019 | 08:00

Seva

Novembre

Copa Catalana Ciclocròs

2 novembre, 2019 | o9:00

Manlleu


Gran Premi Internacional de Ciclocròs Ciutat de Vic

3 novembre, 2019 | o9:00

Vic


Open Bloc Fira de la Muntanya

8-10 novembre, 2019 | 17:00

Vic


Duatló de Tavèrnoles

10 novembre, 2019 | 09:00

Tavèrnoles


Pedalada Familiar Osoning

10 novembre, 2019 | 11:00

Vic


38ª Travessa Matagalls – Vic

10 novembre, 2019 | 06:00

Vic


Córrer per córrer

10 novembre, 2019 | 10:00

Manlleu


39ª Caminada Rupit – Taradell

17 novembre, 2019 | 06:30

Rupit


Desembre

Cursa Atlètica Popular 

5 desembre, 2019 | o9:00

Tona


Cursa 10km per la Marató de TV3

15 desembre, 2019 | 09:00

Manlleu


Cros Ciutat de Vic

15 desembre, 2019 | 10:00

Vic


La Torronada Sant Silvestre

22 desembre, 2019 | 10:00

Calldetenes


Cursa de Na’Dalt a Bellmunt

26 desembre, 2019 | 09:30

Sant Pere de Torelló


Sant Silvestre Taradell

31 desembre, 2019 | 16:00

Taradell


Sant Silvestre Manlleuenca

31 desembre, 2019 | 19:00

Manlleu